Last minute

Egypt Hurghada vděčí za svou existenci rozvoji turistického ruchu, neboť Egypt last minute navštíví každý rok mnoho turistů. Ze současnosti je nejvyhledávanějším přímořským letoviskem Egypta. Pobřeží v okolí Hurghady je členité a vhodné pro potápění, jezdí sem tedy milovníci podmořské fauny a flóry téměř z celého světa. Nadšenci do vodních sportů si také zaručeně přijdou na své. Můžete si půjčit jachtu, surf anebo šlapadlo a dosyta se vyřádit na vlnách Rudého moře.

Co se týče zábavy, v Hurghadě najdeme bezpočet luxusních restaurantů ale i místní arabské kavárny, kde si můžete dát třeba vodní dýmku. Samozřejmostí jsou nákupní střediska a obchody s typickými suvenýry. Neváhejte a vybírejte z jedinečných nabídek last minute do Hurghady.

Hurghada má strategickou polohu

Pokud si budete chtít odpočinout od relaxace u hotelového bazénu či koupání na pláži, pak je Hurghada ideálním místem pro výlety.  Za návštěvu jistě stojí hlavní město Egypta Káhira a nedaleko stojící pyramidy v Gíze. No řekněte sami, že by bylo divné být v Egyptě a nespatřit pyramidy. Rozhodně byste neměli vynechat ani slavné Údolí králů, nebo chrámy v Luxoru a Karnaku. Neváhejte a vyberte si last minute zájezdy do Hurghady v Egyptě ještě dnes!

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.53 CZK

USDUSD = 21.69 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist